Dertech Elektronik , 2002 yılından itibaren Ses, Işık, Görüntü ve Otomasyon sistemleri alanında sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Şirketimiz, uzun yıllardır sektörde bulunan çalışanlarının 10 yılı aşan tecrübesi ile  bir çok başarılı referansa imza atmıştır.

Dertech halen dünyaca ünlü markaların dağıtım haklarını elinde bulundururken, EV kullanıcılarına farklı bütçelere uygun ev sineması, görüntü sistemleri, stereo müzik sistemleri, otomasyon sistemleri konusunda  çözümler sunmaktadır. Firmamız bu ürünler için showroom ve bayileri aracılığıyla satış, pazarlama, montaj ve uygulama alanında destek imkanı sağlamaktadır.

Firmamız ev kullanıcılarına sağladığı imkanların yanı sıra kurumsal alanda da başarılı projelere imza atmıştır. Kalabalık bir referans listesine sahip olan Dertech , Otel,Restaurant, Bar, Konferans Salonu, Mağaza, Tekne ve bunlar gibi açık ve kapalı mekanlarda zayıf akım , seslendirme, görüntü ve otomasyon sistemleri alanında çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.

Firmamızın çalışmaları ve ürünleri hakkındaki ayrıntılı bilgilere sayfamızdaki bilgilerden, telefonlarımızdan veya e-mail adresimizden kolayca ulaşılabilir.

TEKNOSA Powered by eticaretPlaza.com